Drukuj

Aktualności

 19. tom "Dyskursów Młodych Andragogów"

Ukazał się 19. tom „Dyskursów Młodych Andragogów”. Wersja elektroniczna dostępna jest w zakładce Indeks numerów.

 

Przygotowanie 20. tomu "Dyskursów Młodych Andragogów"

Zapraszamy do składania artykułów do 20. tomu "DMA" od 01.06.2018 do 31.10.2018. Do 01.09.2018 czekamy na wstępne deklaracje publikacji, tytuły robocze artykułów oraz abstrakty w jezyku polskim. Osoby zainteresowane publikacją w najnowszym tomie "DMA" mogą kontaktować się z Małgorzatą Olejarz  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub Sylwią Słowińską  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  . Prosimy o zapoznanie się ze zmienionymi dwa lata temu wymogami, dotyczącymi systemu sporządzania przypisów oraz nadsyłania streszczeń - zob. Informacje dla autorów  

 

Wyniki nowej oceny czasopism

„Dyskursy Młodych Andragogów” w roku 2015 zostały poddane ponownie ewaluacji czasopism. Zgodnie z tą oceną "DMA" nadal znajdują się na liście B czasopism punktowanych MNiSW, a za publikację w  nich autor uzyskuje 10 punktów (od roku 2015). 

 

"Dyskursy Młodych Andragogów" - czasopismem punktowanym

"Dyskursy Młodych Andragogów" znalazły się w wykazie  czasopism punktowanych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłoszonym w formie komunikatu na podstawie § 14 ust. 2 rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 13 lipca 2012 r. w sprawie kryteriów i trybu przyznawania kategorii naukowej jednostkom naukowym (Dz. U. 2012 nr 0 poz. 877). Zgodnie z ogłoszonym komunikatem liczba punktów przyznawanych za publikację w "Dyskursach Młodych Andragogów" wynosi 4 (w tomach, które ukazały się do roku 2014 włącznie).

 

 

Dyskursy Młodych Andragogów; ISSN 2084-2740